Vi har laget en kort animasjonsfilm om tilbakemeldingsverktøy som forklarer hva det er og hvorfor det er bra å bruke.
Tilbakmeldingsverktøy: En god tilbakemeldingskultur med aktiv brukerdeltakelse er gull verdt!
Tilbakmeldingsverktøy: En god tilbakemeldingskultur med aktiv brukerdeltakelse er gull verdt!
Dere som jobber i lokalt psykisk helsevern, men også andre, står fritt til å bruke filmen så mye dere vil på fagdager, interndager, i møte med brukere eller i andre relevante sammenhenger. Filmen er laget kort for å være brukervennlig også på sosiale medier. Vi håper den vil komme til nytte. Snurr film!
Det var ett av poengene, da Fremsam, nettverk for helsefremmende samfunn, arrangerte nettverkssamling om bærekraft og folkehelse.
– Vi vil forske på hvordan deltakerne opplever å komme tilbake til arbeidsstedet sitt med «naturen i ryggsekken», sier Lerstein og Jones
– Spesialisthelsetjenesten var god å ha, da midlene rant ut, og kommunene ikke klarte å prioritere å støtte Recovery Ressursbase
– Det kan demme opp for negativ utvikling, både menneskelig og økonomisk, sier Petter A. Linstad, folkehelsekoordinator i Eidskog kommune.
Ansvarlig redaktør: Ellen Hoxmark
Webredaktør: Ragnhild Krogvig Karlsen
NAPHA er en avdeling i
NTNU Samfunnsforskning AS
Skriv og del:
Vil du skrive en artikkel på Napha.no?